LOGO SGB

obanku
pasek
bank

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie zrzeszony jest w SGB Banku S.A. w Poznaniu. Działa na terenie województwa dolnośląskiego oraz powiatu nyskiego

informacje


RACHUNKI
  • Pakiet Junior
  • Pakiet Student<30
  • Pakiet Prestiż
  • Pakiet Dynamiczny
  • Pakiet ROR Standard
  • Pakiet e-Diament
  • Pakiet ROR EXTRA
  • Pakiet ROR Radosna Jesień
  • Pakiet ROR 500+
  • Rachunek oszczędnościowy "PRZYSZŁOŚĆ DZIECI"
LOKATY
KREDYTY


RACHUNKI
KREDYTY

KREDYTY
PAKIET JUNIOR

Chcesz być samodzielny i niezależny finansowo?
Mamy dla Ciebie nowoczesne konto młodzieżowe, całkowicie dostosowane
do Twoich potrzeb, prowadzimy je dla Ciebie za darmo. Pakiet skierowany jest
do uczniów szkół, którzy ukończyli 13 lat.



PAKIET STUDENT<30

Pakiet skierowany do osób w wieku 18 - 30 lat. Jest to w pełni funkcjonalne i nowoczesne konto dla ludzi młodych.



PAKIET PRESTIŻ

Produkt skierowany do osób fizycznych posiadających minimalny wpływ w wysokości co najmniej 5.000,00 zł. oraz dokonujących płatności bezgotówkowych kartą o wartości 700,00 zł./m-c .



PAKIET DYNAMICZNY

Produkt skierowany do osób fizycznych posiadających minimalny wpływ w wysokości co najmniej 1.700,00 zł. oraz dokonujących płatności bezgotówkowych kartą o wartości 500,00 zł./m-c .



PAKIET ROR STANDARD

Rachunek przeznaczony dla klientów, którzy cenią sobie tradycyjne zalety bankowości, wysoką jakość obsługi oraz wygodny dostęp do konta; posiadacz ROR może uzyskać
w Banku kredyt odnawialny w formie linii kredytowej na okres 12 miesięcy, przy czym po tym okresie może nastąpić automatyczne odnowienie kredytu na następny taki sam okres i taką sama kwotę bez konieczności dokonywania spłaty
oraz składania kolejnego wniosku.



PAKIET e-DIAMENT

Pakiet skierowany do klientów indywidualnych korzystających z podstawowej usługi prowadzenia rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego ROR. Klient może korzystać ze wszystkich produktów Banku. W ramach pakietu Klient dostaje w gratisie - kartę debetową oraz dostęp do usługi Internet Banking.


PAKIET ROR EXTRA

Pakiet skierowany do klientów indywidualnych korzystających z usługi prowadzenia rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego ROR. Klient może korzystać ze wszystkich produktów Banku.



PAKIET RADOSNA JESIEŃ

Pakiet skierowany do klientów indywidualnych posiadających decyzję o przyznaniu prawa do emerytury lub renty korzystających z podstawowej usługi prowadzenia rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego ROR.



RACHUNEK 500+

Propozycja skierowana jest do wszystkich rodzin, które mają dzieci. Rachunek został stworzony, by już dziś zadbać o ich przyszłość - gromadząc środki na bliskie i dalsze wydatki związane z edukacją, zdrowiem, rozwojem itp. To rozwiązanie finansowe skierowane jest szczególnie do osób korzystających z rządowego programu "Rodzina 500+", oraz klientów posiadających aktywny ROR w GBS Banku w Strzelinie. W rachunku: Atrakcyjne oprocentowanie; Wpłaty bez opłat; Max miesięczna wpłata 500 zł na jedno dziecko; Wypłata/przelew bez opłat raz w miesiącu; Minimalny wkład na rachunku 250 zł.



RACHUNEK OSZCZĘDNOŚCIOWY "PRZYSZŁOŚĆ DZIECI"

1) oprocentowanie środków na rachunku oszczędnościowym do 9.999,99 zł. WIBID** 3M - 0,50 p.p (1,03%)
2) oprocentowanie środków na rachunku oszczędnościowym od 10.000,00 do 49 999,99 zł WIBID** 3M - 1,00 p.p (0,53%)
3) oprocentowanie środków na rachunku oszczędnościowym od 50.000,00 zł WIBID** 3M - 1,10 p.p (0,43%)



 
fasolka