LOGO SGB

obanku

pasek
kontakt

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie zrzeszony jest w SGB Banku S.A. w Poznaniu. Działa na terenie województwa dolnośląskiego oraz powiatów - brzeskiego i nyskiego

informacje

Administrator IT

Miejsce pracy: Strzelin

Zakres zadań:

.         Nadzór nad prawidłową pracą systemów informatycznych (sprzęt i oprogramowanie),

.         Administracja uprawnieniami i aplikacjami,

.         Zarządzanie siecią komputerową ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informacji,

.         Diagnozowanie zgłoszonych incydentów oraz samodzielne rozwiązywanie problemów,

.         Wsparcie  techniczne pracowników firmy,

.         Naprawa, modernizacja , konfiguracja komputerów oraz infrastruktury firmowej,

.         Zarządzanie serwerami z systemem operacyjnym Windows i Linux,

Wymagania:

.         Wykształcenie wyższe (IT lub pokrewne)

.         Bardzo dobra znajomość systemów Microsoft Windows (Microsoft Server, SQL Server, AD),

.         Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Win7/8/10;

.         Dobra znajomość LAN/WAN, IP, VPN, Wireless, (IDS/IPS)

.         Praktycznej znajomość systemu Linux

.         Umiejętność organizacji pracy własnej,

.         Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,

.         Umiejętność pracy w zespole,

.         Motywacja do poznawania nowych rozwiązań i uczenia się,

.         Dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office,

.         Wiedza na temat działania sieci komputerowych typu LAN.

.         Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

.         Doświadczenie w obsłudze systemu wirtualizacji,

.         Znajomość systemów backupu,

.         Znajomość korporacyjnej infrastruktura antywirusowej,

.         Znajomość rozwiązań macierzowych.

.         Znajomość systemów ERP.

Nasza oferta obejmuje:

.         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

.         Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia,

.         Pracę nad ciekawymi zadaniami i projektami w obszarze IT.

Aplikację prosimy  przesyłać na adres e-mail sekretariat@gbsstrzelin.pl  z dopiskiem "rekrutacja IT". bądź dostarczyć bezpośrednio do Centrali Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Strzelinie.